Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Zabdaj o swoją Spółka zoo !

Jak obrać właściwy kierunek i zidentyfikować przyszłe cele

Zdecydowanie radzę, aby przenigdy nie dzielić swojej firmy na kawałki. Ci, którzy chcą udziału, nie zasłużyli na niego. Jeśli to Ty wykonujesz pracę, zasługujesz na bycie właścicielem swej firmy. Przecież nikt nie zechce zostać współwłaścicielem firmy, która nie jest dochodowa. Kiedy jednak tylko zaczniesz odnosić sukcesy, różni ludzie zechcą na tym skorzystać. Zaczną oferować swoje pieniądze i wiedzę, Ty jednak powinieneś odrzucać te propozycje. Nie jest to łatwe, jednak w dalszej perspektywie jest to najlepsze rozwiązanie.

Pierwsza część tej książki skupia się na tym, jak obrać właściwy kierunek i zidentyfikować przyszłe cele. Musisz umieć określić, gdzie chcesz być za parę miesięcy, w przyszłym roku, za pięć lat. Być może wyda Ci się to zbędne, skoro nigdy niczego nie planowałeś, a radzisz sobie całkiem nieźle. Zajrzyj jednak do słoika z kuleczkami. Sprawdź, ile tygodni życia Ci zostało. Za rok znajdziesz się dalej, bez względu na to, czy ustalałeś sobie cele, czy nie. Ale o ile lepiej mogłoby być, gdybyś w kolejne 12 miesięcy wkroczył ze świadomością tego, dokąd podążasz? Będziesz zmuszony nauczyć się planować i zapewnić swojej firmie byt na rynku przez okres pięciu lat i ja Ci w tym pomogę, wykorzystując własne doświadczenie nabyte drogą praktyki.

W książce tej znajdziesz plan działania, który pomoże Ci urzeczywistnić swoje marzenie. Pomogę Ci nie tylko w zwolnieniu swojego szefa i otwarciu własnego interesu, odkryję również pewną tajemnicę, tak istotną w każdym rodzaju działalności gospodarczej, mianowicie: jak zdobyć klientów. Bez klientów nie ma interesu. Jeśli o nich zadbasz, to przyprowadzą do Ciebie kolejnych.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.