Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Zabdaj o swoją Spółka zoo !

Czy pożyczka przez internet bez bik może być niebezpieczna

Jestem osobą, dla której pożyczka przez internet bez bik okazała się naprawdę zbawienna i gdyby nie ona miałbym poważne kłopoty. Zacznę od samego początku abyście mieli pogląd na powagę całej sprawy. Otóż jeszcze do niedawna prowadziłem niezbyt dobry tryb życia, który obfitował w imprezy, na których alkohol lał się strumieniami co mi przysporzyło niemało kłopotów. Często wdawałem się w jakieś bójki i nie raz zdarzyło mi się coś po pijaku zdemolować. Na drugi dzień zawsze miałem oprócz kaca fizycznego jeszcze tego morlanego jednak nie uchroniło mnie to przed tym żeby tak samo postępować w kolejnych miesiącach przez co pewnego dnia zostałem zatrzymany przez patrol policji. Cała akcja miała miejsce po jednej z domówek, na których się bawiłem. Gdy impreza dobiegła końca musiałem wrócić do domu, a byłem pijany niesamowicie. Po drodze zostałem zaczepiony przez pewnego chłopaka, który również był ewidentnie pijany. Wywiązała się między nami kłótnia, która doprowadziła do tego, że zaczęliśmy się okładać pięściami. Z tej walki to ja wyszedłem zwycięsko, jednak nieopodal przejeżdżał wóz policyjny, który widział całe zajście i po szybkiej interwencji funkcjonariusze zatrzymali nas w celu złożenia wyjaśnień. W toku postępowania wyszło na to, że to ja byłem agresorem i że to ja będę musiał zapłacić za wyrządzone szkody drugiej osobie. Gdyby nie pożyczka przez internet bez bik nie miałbym wystarczająco dużo pieniędzy aby wyrównać rachunki za ten wyskok. Nie pomogły tłumaczenia, że to nie ja zacząłem ponieważ wyprowadziłem pierwszy cios w jego stronę. W świetle prawa to ja byłem napastnikiem i w tej kwestii nie dało się wiele zrobić. „Poszkodowany” jednak nie chciał zabierać tego do sądu i stwierdził, że jeżeli wypłacę mu zadośćuczynienie w postaci 1500 zł zapomni o całej sprawie. W sumie wyszło całkiem dobrze bo mógłbym dostać za swoje zachowanie wyrok i dopiero wtedy zaczęłyby się moje problemy. Uchroniła mnie pożyczka przez internet bez bik, a to dlatego, że zwykły bank nie chciał mi dać kredytu.