Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Zabdaj o swoją Spółka zoo !

Przygotowanie ramki informacyjnej

Gdy piszesz i publikujesz artykuły w Internecie, jako formę zapłaty możesz rozważyć umieszczenie ramki informacyjnej. Musi ona pasować do artykułu, aby zachęcać potencjalnych klientów do odwiedzania strony, gdzie mogą zakupić produkty lub dowiedzieć się więcej o usługach. Oto kilka wskazówek:

– Najpierw przygotuj ramkę informacyjną. Zdecyduj, co chcesz promować (tj. produkt czy usługę), i utwórz odpowiednią zakładkę na stronie internetowej, do której podasz odsyłacz.

– Upewnij się, że koncepcja artykułu ma związek z tym, co promujesz w ramce informacyjnej.

– Zmieniaj ramkę informacyjną i zakładkę na stronie internetowej w zależności od tego, co promuje artykuł.

W Internecie mnóstwo stron przyjmuje artykuły. Niektóre witryny to prawdziwe banki tekstów, inne należą do osób lub firm, które chcą zaoferować czytelnikom treści związane ze swoją misją. Aby je znaleźć, wpisz w wyszukiwarce słowa „article submission sites” i zajmij się tymi wynikami, które odpowiadają twoim potrzebom.

Jeśli masz konkurenta, który często publikuje artykuły w Internecie, możesz przeszukać sieć, używając jego nazwiska wraz ze słowami takimi jak „artykuł” czy „autor”. Następnie skontaktuj się z webmasterem lub właścicielem strony, dla której pisze.

Możesz także zgłosić artykuł wydawcom e-zinów, lecz jest to czasochłonny proces. Lepszym wyjściem jest skorzystanie z płatnych serwisów, takich jak www.ezinetrendz.com, aby dostarczyć artykuł wydawcom czasopism elektronicznych z ich zastrzeżonej listy.

Możesz także publikować artykuły na stronie internetowej i bez trudu je udostępniać, inwestując w program o nazwie Master Syndicator (www. mastersyndicator.com). Gdy po przeczytaniu artykułu ktoś zechce go zamieścić u siebie (oczywiście wraz z ramką informacyjną i linkiem do twojej witryny), będzie musiał jedynie wpisać na swojej stronie dwie linijki kodu JavaScript w miejscu, w którym artykuł ma się pojawić.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.